Wynajem samochodów w Warszawie

Wynajem Samochodów
Kontakt
Serwis

Firma Multum – Wypożyczalnia Samochodów, jest firmą świadczącą profesjonalne usługi transportowe oraz wynajem samochodów na terenie Warszawy, a także całej Polski.

Profil naszej działalności obejmuje profesjonalne usługi transportowe oraz wynajem samochodów na terenie całego kraju. Powstaliśmy z potrzeby rynku i prężnie rozwijamy własną działalność. Zakres naszej działań obejmuje Lotnisko Okęcie. Dzięki temu mogą Państwo szybko i sprawnie po przylocie na lotnisko dostać się w wybrane miejsce. Postawiliśmy na oryginalność i nietuzinkowość, dziś z dumą przyznajemy, że to był bardzo dobry krok. To, co odróżnia nas od większości wypożyczalni samochodów, to elastyczna i różnorodna oferta. Jako profesjonalna firma oferująca wynajem samochodów, posiadamy auta osobowe, dostawcze, ciężarowe, busy oraz pojazdy nietypowe, zamawiane na specjalne okazje. Są to m.in. radiowozy, karawany czy więźniarki podnajmowane na użytek filmowych scen czy seriali. Nasza oferta bogata jest także w samochody luksusowe, limuzyny oraz typowo sportowe maszyny.

Razem z nami podniesiesz prestiż swojej firmy, ważnej uroczystości nadasz specjalną oprawę, zrobisz niezwykłe wrażenie na weselnych gościach lub klientach biznesowych. Sprostamy wszelkim wymaganiom i spełnimy każde, nawet niestandardowe życzenia.

Jako firma oferująca wynajem samochodów w Warszawie, proponujemy elastyczne warunki współpracy i wzorcową obsługę. Jesteśmy otwarci na kompleksowe i długoterminowe świadczenie usług transportowych. Konkurencyjne ceny oraz niskie kaucje – ustalane w sposób indywidualny – pozwolą na obopólną, satysfakcjonującą współpracę. Samochody dostarczamy we wskazane przez klienta miejsce, w sytuacjach wyjątkowych zapewniamy także własnego kierowcę.

Elastyczność i profesjonalizm – na tym budujemy nasz rosnący sukces.

Spełniamy wszelkie niestandardowe życzenia i sugestie Naszych klientów:

  • wynajem limuzyn wraz z kierowcami
  • obsługa VIP
  • delegacje
  • wizyty oficjalne
  • obsługa klientów indywidualnych (wesela, śluby)

Jesteśmy otwarci na kompleksową, długo i krótkoterminową współpracę odnośnie usług transportowych w stosunku do firm oraz osób prywatnych. Nasza siedziba znajduje się tuż przy lotnisku Okęcie w Warszawie.